bielizna, perfumy, wibratory

sex shop

siedziba

Start · Sex · Cipka i obłędna wagina – sex shop dla kobiet

Cipka i obłędna wagina

Tajemnicza, przemilczana kojarzona ze wstydem: cipka i jej soczysta część – wagina. Jak się okazuje cipka może zadziwić niejednego, a wagina zdumiewa swoją możliwością osiągania najróżniejszych rekordów i to nie tylko erotycznych.

Pussy Portraits cipka ma wiele oblicz

Wagina jak rekinJednym ze składników wydzieliny waginy (czyli naturalnego lubrykantu cipki) jest skwalen, który występuje również w wątrobach rekinów.

Podwójna waginaCzasem jedna wagina to za mało. Angielka, Lauren Williams, urodziła się z dwiema waginami.

Cipka orgazmicznaCipka to bardzo wydajny narząd do osiągania orgazmów. Kobiety mogą przeżywać orgazmy wielokrotne, co raczej facetom się nie zdarza.

Cipka rekordzistkaCipka jest niemal niezniszczalna. Dowodem na to może być choćby seksualny rekord Polki, Marianny Rokity, która odbyła 769 stosunków razy w ciągu ośmiu godzin.

Cipka rodzicielkaRosjanka Wasiljewa żyjąca w XVIII w., 27 razy rodziła, z czego 16 razy powiła bliźniaki, 7 razy trojaczki i 4 razy czworaczki. Łącznie urodziła 69 dzieci. Cipka potrafi!

Wagina skandalistkaArtystka Carolee Schneemann miała w zwyczaju stawać zupełnie naga przed publiką i odczytywać feministyczne treści z rolki papieru, wyjętej uprzednio z waginy.