bielizna, perfumy, wibratory

sex shop

siedziba

Start · Sex · Kulki waginalne - poradnik seksualny - mięśnie Kegla

Kulki waginalne - poradnik seksualny

Kulki waginalne znane jako kulki gejszy, kulki miłości (loveballs) to przyrząd, przy pomocy którego kobiety ćwiczą mięśnie Kegla (mięśnie dna miednicy).

Poprzez wyćwiczone mięśnie Kegla, kobieta dostarcza sobie i partnerowi silnych bodźców seksualnych. Wagina dzięki treningom z kulkami waginalnymi staje się silniejsza, bardziej sprężysta i mocniej obejmuje partnera podczas stosunku waginalnego. Dzięki temu i kobieta, i jej kochanek czerpią z seksu więcej przyjemności.

Kulki waginalne są także polecane kobietom po porodzie. Dzięki regularnym treningom szybko wrócą do formy i przywrócą mięśniom Kegla dawną sprawność. Kulki waginalne są zalecane kobietom, którym dokucza przypadłość nietrzymania moczu, a także wszystkim paniom w okresie menopauzy i pomenopauzalnym.

Kulki waginalne dobrej jakości wykonane są z hipoalergicznego silikonu medycznego. Wymagają odpowiedniej pielęgnacji – przed i po każdym użyciu należy starannie je umyć. Najlepiej użyć do tego płynu do higieny intymnej.

Więcej na temat kulek waginalnych przeczytacie w poradniku intymnym:

Kulki waginalne

Kulki waginalne – ćwiczenia mięśni KeglaKulki waginalne wkłada się do waginy na czas ok. 20-30 minut. Maksymalnie można je nosić przez 2 godziny. Do aplikacji należy użyć lubrykant (intymny żel nawilżający). Po zaaplikowaniu należy poruszać biodrami na boki i przód-tył. Wystarczy z kulkami wybrać się na spacer, biegać lub potańczyć.