bielizna, perfumy, wibratory

sex shop

siedziba

Start · Sklepy

Sex shop dla kobiet Smartballs i kulki waginalne Fun Factory

Kulki waginalne stały się niezwykle modne w Polsce po publikacji artykułu Małgorzaty Rychlewskiej “Kulki waginalne: fakty i mity”. Tekst ten instruuje jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla z użyciem kulek waginalnych. Ponadto autorka artykułu przestrzega przed niebezpiecznymi praktykami seksualnymi i obala mity związane z kulkami waginalnymi.

 


Sex shop dla kobiet czci kobiecość

Pierwszy sex shop dla kobiet, JONI.pl to wyjątkowy sklep erotyczny. W 2008r. otworzyli go edukatorzy seksualni, będący redaktorami popularnego portalu dla kobiet WAGINA.com.pl.

 


Przyjazny kobietom sex shop dla kobiet

W Polsce od 2008r. działa niezwykły internetowy sex shop dla kobiet. Pierwszy taki polski sklep erotyczny całkowicie przyjazny kobietom. Sklep założony przez pasjonatów i znawców seksualności, ludzi znających asortyment erotyczny na wskroś. Jedyni w Polsce specjaliści wyselekcjonowali najlepsze artykuły erotyczne dla kobiet. Wykorzystali lata doświadczenia i pracy w branży erotycznej. Założyciele pierwszego w Polsce sex shopu dla kobiet JONI.pl: Małgorzata i Paweł Rychlewscy są jedynymi w Polsce specjalistami w branży erotycznej. W 2006r. zrewolucjonizowali polski rynek erotyczny otwierając pierwszy profesjonalny sex shop internetowy podwiazka.pl, w którym klienci po raz pierwszy mieli szansę zapoznać się dokładnie z ofertą erotyczną. Podwiazka.pl to merytoryczne i precyzyjne opisy produktów i erotyka w najwyższym wydaniu. Sex shopy podwiazka.pl i JONI.pl to rzetelna informacja, kulturalna prezentacja oferty i fachowa obsługa klienta. Oba te sklepy gwarantują bezpieczeństwo zakupu, gdyż oferują całkowicie bezpieczne dla zdrowia artykuły.