bielizna, perfumy, wibratory

sex shop

siedziba
kontakt

Start · Sklepy · Przyjazny kobietom sex shop dla kobiet

Przyjazny kobietom sex shop dla kobiet

W Polsce od 2008r. działa niezwykły internetowy sex shop dla kobiet. Pierwszy taki polski sklep erotyczny całkowicie przyjazny kobietom. Sklep założony przez pasjonatów i znawców seksualności, ludzi znających asortyment erotyczny na wskroś. Jedyni w Polsce specjaliści wyselekcjonowali najlepsze artykuły erotyczne dla kobiet. Wykorzystali lata doświadczenia i pracy w branży erotycznej. Założyciele pierwszego w Polsce sex shopu dla kobiet JONI.pl: Małgorzata i Paweł Rychlewscy są jedynymi w Polsce specjalistami w branży erotycznej. W 2006r. zrewolucjonizowali polski rynek erotyczny otwierając pierwszy profesjonalny sex shop internetowy podwiazka.pl, w którym klienci po raz pierwszy mieli szansę zapoznać się dokładnie z ofertą erotyczną. Podwiazka.pl to merytoryczne i precyzyjne opisy produktów i erotyka w najwyższym wydaniu. Sex shopy podwiazka.pl i JONI.pl to rzetelna informacja, kulturalna prezentacja oferty i fachowa obsługa klienta. Oba te sklepy gwarantują bezpieczeństwo zakupu, gdyż oferują całkowicie bezpieczne dla zdrowia artykuły.

sex shop dla kobietPaweł Rychlewski tak mówi o początkach swojej działalności: „ Nie jesteśmy pierwsi na świecie, ale na pewno pierwsi w Polsce. Pomysł sex shopu dla kobiet nie był jednak kalką cudzych pomysłów, a efektem doświadczeń i pasji. Pierwszy sklep erotyczny otworzyliśmy w 2006 roku. Podwiazka.pl, bo o niej mowa, jest sex shopem dla kobiet i mężczyzn. Jednak Podwiazka.pl wychodzi w stronę kobiecej wrażliwości. Nie jest to celowy zabieg, a wynik prac mojej żony (Małgorzata Rychlewska – przypis redakcji). Wszędzie czuć kobiecą rękę. Ona jako pierwsza w Polsce przygotowała kompletną ofertę artykułów erotycznych. Stworzyła potężną bazę opisów produktów. Nie było takiej w języku polskim. Nikt przed nami nie dbał o prezentację artykułów erotycznych. Żona nie ograniczyła się do tłumaczeń opisów technicznych. Uzupełniała je o brakujące informacje. Nie da się zaprzeczyć jest perfekcjonistką. Gośka mawia, że choć rozmiar się nie liczy, to warto wiedzieć jakiej wielkości kupujesz wibrator i jakie funkcje w nim drzemią.”

Sex shopy przyjazne kobietomPodwiazka.pl i sex shop dla kobiet JONI.pl szybko zyskały popularność i stały się wzorem dla konkurencji. Przed 2006r. nikt w Polsce nie dbał o prezentację oferty erotycznej w Internecie.. Właściciele sex shopów ograniczali się jedynie do zamieszczania zdjęć produktów i niecenzuralnych opisów… Tak robili nawet ci najwięksi, działający w Polsce od 1989r. Dopiero podwiazka.pl wyznaczyła nowe standardy. Okazało się, że w sex shopie internetowym może być merytorycznie, erotyczne, ale nie wulgarnie.
Stworzona przez Małgorzatę Rychlewską baza opisów produktów erotycznych stała się źródłem informacji dla konkurencji. Inne sex shopy nielegalnie kopiowały i kopiuja treści sex shopów podwiazka.pl i joni.pl.
Właścicieli pierwszych w Polsce przyjaznych kobietom sex shopów początkowo kradzieże treści złościły. Teraz ich to bawi, bo jest dowodem na to, że tylko oni dwoje w Polsce wiedzą o akcesoriach erotycznych wszystko i że są jedynymi specjalistami w kraju. Konkurencja przyznaje im tę przewagę i nie jest w stanie ich dogonić.


Pierwszy w Polsce sex shop dla kobietPaweł Rychlewski tak wspomina początki JONI.pl: „Po pierwszych sukcesach podwiazka.pl. Nasze Klientki kierowały wiele słów uznania pod adresem sklepu. Zrobiliśmy więc ukłon w stronę Pań i otworzyliśmy pierwszy w Polsce sex shop dla kobiet . JONI.pl to standardy podwiazka.pl w całkowicie kobiecym wydaniu. To dojrzały projekt, owoc doświadczenia jakie nabyliśmy pracując w podwiazka.pl. JONI.pl ma wyselekcjonowaną ofertę, tylko najlepsze produkty godne polecenia. Bezpieczeństwo i zadowolenie klientek stawiamy na pierwszym miejscu.”

Więcej na temat sklepu JONI.pl znajdziecie w ciekawym wywiadzie z Pawłem Rychlewskim:
Sex shop przyjazny kobietom i tylko dla kobiet . W artykule wiele anegdot związanych z działalnością erotyczną i nazwą „joni”. Artykuł odkrywa kulisy branży erotycznej, jej blaski i cienie. Polecamy lekturę.
Komentarze

Artykuł nie był jeszcze komentowanyNapisz komentarz