bielizna, perfumy, wibratory

sex shop

siedziba

Start · Wibratory

Łechtaczka kontra wibrator Delight Fun Factory

Łechtaczka jest dosyć mocno podobna do penisa, ale erotycznie bardziej wymagająca. Co dziesiąta Europejka nawet nie wie, że ma łechtaczkę. Tymczasem według seksuologów bez odpowiedniej stymulacji łechtaczki szanse na orgazm są mizerne. Kobietom, które mają problemy z orgazmem i wciąż odkrywają swoją seksualność przychodzi z pomocą wibrator Delight Fun Factory.

 


Wibratory i histeria: sex shop dla kobiet

Wibratory wynaleziono już ponad 130 lat temu. Jak powstały te najprzyjemniejsze dla kobiet przedmioty? Na ekrany kin wszedł właśnie film „Histeria. Romantyczna historia wibratora” opisujący historię pewnego londyńskiego lekarza, który dokonał epokowego odkrycia i zaczął poddawać kobiety masażowi wibrującemu, który miał je uleczyć z poważnie wówczas traktowanej, choć w zasadzie nie istniejącej choroby zwanej „kobiecą histerią”.

 


Wibratory popularne i pożądane

W USA i Europie gadżety erotyczne są obecnie wyjątkowo modne. Gwiazdy takie, jak Teri Hatcher, Eva Longoria i Halle Berry otwarcie przyznają się do tego, że wibratory nie tylko posiadają, ale z przyjemnością z nich korzystają. W ślad za swoimi idolami do sex shopów podążają tłumy klientów. Według raportu „Women, Sex and Shopping", 40 procent Brytyjek ogląda filmy pornograficzne w sieci. Szacuje się, że każdego roku w Wielkiej Brytanii wartość sprzedanych zabawek erotycznych (w tym wibratorów) wynosi ok. 4 mln funtów. Sprzedaż stale rośnie by w 2020r. wibratory stały się tak popularne jak smartfony.

 


1 2