bielizna, perfumy, wibratory

sex shop

siedziba
kontakt

Start · Wibratory · Łechtaczka kocha wibrator LAYAspot

Łechtaczka kocha wibrator LAYAspot

Łechtaczka jest łudząco podobna do penisa, ale bardziej wymagająca. Jedna na dziesięć Europejek nawet nie wie, że ma łechtaczkę. Tymczasem według seksuologów bez odpowiedniej stymulacji łechtaczki szanse na orgazm są marne. Kobietom nie znającym swoich ciał i poszukujących drogi do rozkoszy, specjaliści zalecają stymulację wibratorem. Rekomendowanym przez seksuologów wibratorem jest LAYAspot Fun Factory.

Odnaleziona łechtaczkaChociaż łechtaczka jest nieco ukryta, większość kobiet, nawet nie umiejąc jej odpowiednio nazwać, wie, gdzie jej szukać. Do miłego odkrycia zwykle dochodzi podczas zabiegów higienicznych, we wczesnej młodości. Skierowany w okolice łechtaczki ciepły strumień wody pozwala przeżyć niektórym nastolatkom pierwszy orgazm. Inne, po doznaniach z prysznicem, podejmują próby masturbacji.

Jeśli nie jesteś pewna, gdzie znajduje się twoja łechtaczka, albo ma z tym problem twój ukochany, warto przejść błyskawiczne szkolenie. Stań nago przed lustrem: zauważysz ją powyżej pochwy, gdyż znajduje się w okolicy przedniego połączenia warg sromowych mniejszych. Pamiętaj, że wargi mniejsze wcale nie muszą być takie małe: czasem bywają "mniejsze" jedynie z nazwy.

Stymulacja łechtaczkiŁechtaczka lubi delikatne pieszczoty. Z czasem jednak, pobudzona i sztywna woli trochę ostrzejszy masaż. Łechtaczka, początkowo nadwrażliwa, wraz z rosnącym podnieceniem, potrzebuje mocniejszych bodźców. Jeśli partner zdaje się tego nie zauważać i nie pamiętać: warto uprzedzić go przed, że tak bywa. Zdziwisz się, jak jego pozornie delikatny język może być natarczywy i skuteczny. Do satysfakcjonującego finału.

wagina i łechtaczka

Łechtaczka kocha LAYAspotLAYAspot to nowoczesny wibrator firmy Fun Factory. LAYAspot przeznaczony jest do stymulacji zewnętrznych stref erogennych ciała kobiety. Sprawdza się w masażu: łechtaczki, warg sromowych i przedsionka waginy. LAYAspot współgra z kształtem wzgórka łonowego. Wibrator LAYAspot polecany jest przez seksuologów kobietom mającym problem z osiągnięciem orgazmu. Zewnętrzna stymulacja wibratorem o płynnej regulacji wibracji pozwala kobietom odkryć przyjemność i nauczyć się przezywania orgazmów. Stymulując łechtaczkę bezpośrednio często łatwiej osiągnąć orgazm. To może być dobry wstęp do orgazmu pochwowego i zasadniczo większej otwartości wobec partnera. Powodzenia!
Komentarze

Artykuł nie był jeszcze komentowanyNapisz komentarz